Apie įmonę - UAB "Vaivora ir Ko"

Apie įmonę


UAB VAIVORA IR KO – vienintelė Lietuvos įmonė, dirbanti jau beveik 20 metų ir gaminanti plastikinius (PP, PE, PVC) įspėjamuosius kelio ženklus vertikaliam ženklinimui.


Visos kelio ženklinimo priemonės atitinka galiojančius standartus. Sėkmingas prekių eksportas į Lenkiją, Latvija, Estiją, Baltarusiją, Vengriją, Suomiją, Prancūziją, Gruziją, Švediją, Kroatiją ir kitas valstybes, patvirtina mūsų prekių kokybę.

Kartu su partneriais galime pasiūlyti ne tik savo gaminamus gaminius, bet ir didesnį produktų asortimentą – laikinus LED šviesoforus, signalinius žibintus, vulkanizuotos gumos gaminius, įvairius atšvaitus, plastikines tvoras ir kt.

Taip pat galime pasiūlyti savo, kaip gamintojo, paslaugas – gaminame naujus produktus pagal specialius klientų užsakymus. Esant pastoviems užsakymams, galime dėti kliento logotipus ant tiekiamų gaminių.

UAB VAIVORA IR KO – socialiai atsakinga įmonė.


Nors gaminame gaminius iš plastiko, tačiau dirbame be atliekų.

Gaminame ne tik gaminius iš pirminių žaliavų, tačiau, kai kurių gaminių gamyboje, naudojame ir perdirbtas žaliavas. Taip puoselėjame ir skatiname žiedinę ekonomiką.

2015, 2016, 2017, 2018 ir 2020 metais buvome apdovanoti Gazelė ženklu.

Gezelė"

Pagaminome


Ieškote papildomos informacijos?

+370 684 84493


Dirbame kasdien nuo Pirmadienio iki Penktadienio
8:00 - 17:00
KLAUSKITE